Poptávky a objednávky

emcos@emcos.cz

Informační linka

+420 417 533 521

TUV

Patříme k tradičním výrobcům kompenzačních rozváděčů nízkého a vysokého napětí a zároveň poskytujeme široké spektrum souvisejících služeb – měření provozních parametrů rozvodných soustav, analýzy napájecích sítí, projekty speciálních kompenzačních zařízení, jejich montáž a servis.

V oblasti měření sítí a kompenzace účiníku můžeme díky našim dlouholetým zkušenostem nabídnout řešení i v těch nejsložitějších případech.

Při dodávkách kompenzačních zařízení se nám daří díky dostatečným zásobám maximálně zkrátit proces návrhu, výroby a uvedení do provozu. Provozovatel tak může výrazně zkrátit odstávku výroby nebo eliminovat přirážky za odběr jalové energie.

O Společnosti

Společnost EMCOS s.r.o. patří mezi tradiční výrobce rozváděčů NN, se specializací na  kompenzační zařízení. Nabízíme dlouholeté  zkušenosti, vysokou kvalitu a garanci funkce pro všechny typy rozváděčů.

Navrhujeme a vyrábíme všechny typy kompenzačních rozváděčů – klasické, chráněné a bezkontaktní pro napěťové hladiny od 400V do 10kV, dodáváme také dekompenzační jednotky. Zajišťujeme servis kompenzací.  

Navrhujeme konstrukci a vyrábíme rozvodná zařízení a rozváděče do 1000V a do 3200A.

Provádíme měření a analýzy rozvodných sítí, audity a termovizní kontrolu elektrických rozváděčů s působností na celém území České republiky.

Kompenzační rozváděče EMCOS spolehlivě pracují v nejtěžších provozech, jako jsou např. velkorypadla v uhelných dolech, v moderních továrnách typu ŠKODA Auto, nacházejí uplatnění v napájecích centrech náročných provozů (DHL, Řízení Letového Provozu) a v neposlední řadě kompenzační rozváděč s logem EMCOS řeší kompenzaci odběru Staroměstské radnice v Praze. 

 

Za posledních 25let bylo v závodě EMCOS vyrobeno více než 680Mvar kompenzačního výkonu, který přispěl k významným úsporám elektrické energie a zlepšení životního prostředí.

                                

© 2023 Emcos.cz - všechna práva vyhrazena

Web vytvořila Pro-idea s.r.o.